POPIS LOKALITY STAVEBNÍCH POZEMKŮ

Nabízíme k prodeji krásné stavební pozemky v obci Krámy, nacházející se pouze 2 km za hranicí okresu Praha – západ, vzdálené od Prahy Smíchov cca 25 km, s využitím rychlostní silnice R4 nebo silnice č. 102 v závislosti na hustotě dopravy cca 25 minut jízdy autem.

stavebni pozemky Krámy

Rozdělení lokality bylo navrženo s ohledem na stávající zástavbu na kraji obce, s respektováním místních podmínek a geografické polohy pozemku. V nabídce máme 8 pozemků od 890 m2 do 1527 m2 orientovaných převážně na jih-jihozápad. Pozemky jsou rovinatého charakteru, s trvalým travním porostem – na pozemku P11 se nachází lesní chatka a oplocení, viz. fotogalerii. V lokalitě je na každém pozemku elektropřípojka a vrtaná studna. Plán rozvoje obce počítá s vybudováním kanalizace do dvou let, v současné době je nutno vybudovat septik nebo malou domácí ČOV.

Lokalita se nachází na kraji obce a navazuje na náves s malým rybníkem. Na severním a západním okraji sousedí se stávající zástavbou domů, východní okraje pozemku jsou lemovány lesním porostem. Pozemky jsou přístupné z asfaltové silnice z centra obce nebo po zpevněné příjezdové cestě – první odbočka vpravo po sjezdu z komunikace č.102. Celkově se jedná o velmi klidné místo, uprostřed čisté přírody a nedaleko hlavního města.

Nejbližší mateřská škola se nachází ve vzdálenosti 1 km ve vedlejší obci Křížov, přímo v obci je hospoda. V městečku Nový Knín vzdáleném 3 km z obce pak najdete veškerou občanskou vybavenost, školy, úřady, obchody, služby a několik restaurací. Dopravu zajišťují v rámci PID ( pražská integrovaná doprava) příměstské autobusové linky 437 a 360 přímo na Smíchovské nádraží v Praze.

V těsné blízkosti se nachází vodní nádrž Slapy, s kotvištěm pro motorové čluny a plachetnice. Vodní nádrž o rozloze 12 km2 nabízí v letním období koupání, rybolov a další vodní aktivity. U stejnojmenné obce najdete rovněž 18-ti jamkové golfové hřiště Golf Park Slapy sv.Jan, wellness a restauraci. V okolí se nachází několik cyklostezek a také spousta značených turistických tras. Nedaleké brdské lesy přímo vybízejí k výletům na kole, pěšky nebo k houbaření.

Oficiální stránky obce www.novedvory-pb.cz